Często nasi klienci zadają pytanie – Które panele fotowoltaiczne mnie nie zawiodą?

 

Zadowolenie naszego klienta stawiamy na pierwszym miejscu i cały czas wdrażamy nowości pojawiające się na rynku by sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Naszej uwadze nie umknęła Firma Seraphim, która należy do 10  największych na świecie  producentów paneli fotowoltaicznych. Posiada ona wysoce zautomatyzowane linie produkcyjne wykorzystując w pełni zaawansowane systemy kontroli jakości. Celem Firmy Serphim jest zwiększenie różnorodności i jakości produktów fotowoltaicznych by pozostać w czołówce technologicznej branży fotowoltaicznej.  Dzięki inwestycjom w innowacje produktów fotowoltaicznych oraz modernizując cały czas swoje labolatoria zatrudniając najlepszych inżynierów firma cały czas się rozwija i podnosi poprzeczkę dla konkurencji.

 

Z całym zaufaniem możemy polecić naszym klientom moduły fotowoltaiczne firmy SERAPHIM

panele fotowoltaiczne stargard

SII SERIES to moduły o wysokiej wydajności z ogniwami krzemowymi PERC Mono o wymiarze 166 mm z technologią multi busbar i ciętymi ogniwami.

Cechą tych modułów fotowoltaicznych SII SERIES jest:

  • lepsze dopasowanie zwiększa moc
  • mniejsze straty mocy na zacienieniu
  • trzykrotny test EL
  • wytrzymałość w trudnych warunkach potwierdzona przez PVEL

 

Ogniwa monokrystaliczne maja wyższą wydajność a technologia PERC ulepsza proces wychwytywania promieniowania słonecznego przy zoptymalizowaniu gromadzenia elektronów.

Producent zapewnia 15 lat gwarancji oraz 25 lat na spadek mocy. Panele posiadają  najwyższej klasy certyfikaty takie jak TUV SUD, CE, PV CYCLE, CLEANENERGY.

 

Więcej na firmie Seraphim oraz ich technologii po tym linkiem – https://www.seraphim-energy.com/technology/

Karta techniczna paneli – zobacz link