OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE

Strona główna/OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE
OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE2021-07-05T13:21:25+02:00

Oczyszczalnie przydomowe Stargard, Szczecin

Jeśli myślicie Państwo o redukcji kosztów utrzymania domu, to warto zastanowić się nad budową przydomowej oczyszczalni ścieków. Dzięki temu uzyskacie niezależność od miejskiej sieci kanalizacyjnej lub pozbędziecie się kłopotu z częstym wywozem szamba z Waszej posesji. Na oczyszczanie ścieków w ten nowoczesny i ekologiczny sposób warto się zdecydować przede wszystkim ze względu na liczne korzyści wynikające z rozwiązania.

Dlaczego warto zdecydować się na przydomową oczyszczalnię ścieków?

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. Gwarantują 99% oczyszczenia ścieku, co pozwala na wpuszczenie produktu finalnego oczyszczalni (wody) w grunt lub do cieku wodnego. Inną wymierną korzyścią wynikającą z posiadania ekologicznego szamba jest możliwość używania oczyszczonej wody do pielęgnacji ogrodu. Podobnie jak w przypadku nowoczesnych metod ogrzewania, na przykład tych wykorzystujących pompy ciepła, oczyszczanie ścieków tym sposobem jest również bardzo tanie. Jest to więc rozwiązanie nie tylko wyjątkowo wygodne i ekologiczne, ale również ekonomiczne. Ponadto do zastosowania nowoczesnych oczyszczalni nie jest konieczna duża przestrzeń, a użytkowanie systemu jest znacznie bardziej komfortowe niż np. w przypadku szamba.

Nasza oferta – oczyszczanie ścieków

Oferujemy naszym klientom kompletne przydomowe oczyszczalnie ścieków. Doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Przedstawimy projekt, kosztorys i harmonogram prac. Zaproponujemy takie rozwiązanie, by było ono funkcjonalne, wygodne oraz proekologiczne. Prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Najczęściej zadawane pytania o oczyszczalnie przydomowe:

Wywóz nieczystości powinno przeprowadzać się raz na rok

Nie. Warunkiem posiadania szamba jest brak możliwości podłączenia do istniejącej kanalizacji.

Bakterie pełnią kluczową rolę w oczyszczalniach ścieków, ponieważ likwidują wszelkiego rodzaju zapachy udrażniając przy tym przewody kanalizacyjne. Potrafią sobie poradzić ze stałymi odpadami upłynniając je oraz usuwają złogi tłuszczu. Mikroorganizmy te też mają swoją żywotność i po pewnym czasie zaczynają obumierać, więc by w pełni sprawnie pracowała nasza oczyszczalnia należy ją uzupełniać w nową porcję bakterii.

Informacje na temat oczyszczalni przydomowych: