EKOSYSTEM – SYSTEMY EKOLOGICZNE

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem. Naszym głównym celem jest wdrażanie systemów ekologicznych oraz edukacja klientów w zakresie nowych rozwiązań zgodnymi z prawami natury.

Działamy z montażami i serwisami na całym terenie: zachodniopomorskim, Pomorskim, Wielkopolskim, Lubuskim, Kujawsko pomorskim.

Nasza kadra posiada duże doświadczenie oraz fachową wiedzę by zarekomendować odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb. Staramy się by wybrać dla Państwa najlepsze z możliwych rozwiązań na rynku. Pomożemy we wszystkich formalnościach i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, pomagamy również uzyskać wsparcie finansowe na realizację inwestycji od Urzędu Miasta, Gminy, WFOŚiGW. Jesteśmy gotowi zrobić wszystko dla naszych klientów dla dobra naszej współpracy na każdym z etapie realizacji usługi

Nasi montażyści to najlepsi z pośród certyfikowanych ekspertów. Swoją pracę wykonują z pasją dbając o najmniejsze szczegóły. Szybki i sprawny montaż oraz rzetelne przyuczenie klienta, które daje duże obopólne zadowolenie.

Projektujemy, budujemy, serwisujemy dla klienta indywidualnego, przedsiębiorcy oraz dla gmin.

Fotowoltaika

 • Bądź EKO i nie trać więcej pieniędzy. Dzięki fotowoltaice zaoszczędzisz na rachunkach, będziesz miał swój prąd, zmniejszysz negatywne działanie na środowisko. Dzięki naszej wiedzy pomożemy ci zaprojektować swoją fabrykę prądu z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Będziesz mógł spać spokojnie a prąd będzie się kręcił i to na twoją korzyść.


  EKO SYSTEM POLSKA
  wchodzi w skład spółki wraz z PRB MAXBUD Sp. z o. o. tworząc SOLARKRAFT S.C.

  Zadaniem oraz misją SOLARKRAFT S.C. jest kompleksowa realizacja farm fotowoltaicznych poczynając od 1 MW w wzwyż. Spółka w ramach dwóch powiązanych podmiotów posiada w swoich zasobach wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz wyspecjalizowane grupy robocze wraz z parkiem maszynowym.

  Więcej informacji na stronie http://www.solarkraft.pl/

Pompy ciepła

 • Pompy ciepła najlepsza inwestycja pod słońcem. Ciepła woda i niezawodne ogrzewanie lub chłodzenie. Wygoda i komfort za małe pieniądze. Wykonujemy solidnie z najdrobniejszymi szczegółami. Do wyboru jest ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe z najlepszej klasy materiałów. Fachowy montaż oraz profesjonalna obsługa.

Systemy odwodnienia

 • Łap darmową wodę czyli oszczędzaj i bądź dalej Eko. Dzięki systemowi łapania wody nawadniasz swój ogród nie wydając złotówki. Możesz także wykorzystać ją na różne sposoby np. do mycia mebli ogrodowych samochodu, rowery itp. Bądź zrobić dodatkowe łącze kanalizacyjne do domu i podłączyć do spłuczki bądź pralki. Woda deszczowa jest wodą miękką więc zaoszczędzimy na zużyciu detergentów. Same plusy dzięki którym możesz spać spokojnie.

Przydomowe oczyszczalnie

 • Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków to niezawodne, wydajne i ekologiczne rozwiązanie w zakresie odprowadzania ścieków. Oczyszczalnie są idealne w miejscach, gdzie oczyszczone ścieki są rozsączane pod powierzchnią gruntu lub odprowadzane do odpowiedniego cieku wodnego zatwierdzonego przez właściwy urząd oraz w miejscach, gdzie szamba nie spełniają wymagań obowiązujących norm.