Pompy ciepła Stargard, Szczecin

 

Czy istnieje możliwość znacznego zredukowana kosztów ogrzewania? Owszem, nawet czterokrotnie. Jest to możliwe dzięki skorzystaniu z dobrodziejstw Ziemi, nie niszcząc jej zasobów. Jeżeli chcą Państwo, by Wasz dom spełniał wymogi ekologiczne oraz był oszczędny, a jednoczenie komfortowy, to warto pomyśleć o nowoczesnej i energooszczędnej instalacji centralnego ogrzewania. Współczesne systemy wykorzystujące takie urządzenia jak pompy ciepła sprawią, że ogrzewanie w Państwa domach będzie skuteczne i a rachunki zostaną znacznie obniżone.

 

Jak działają pompy ciepła?

Nasz firma specjalizuje się w projektowaniu, dostarczaniu wszystkich niezbędnych komponentów oraz w montażu wydajnych i ekologicznych instalacji centralnego ogrzewania. Pompa ciepła odbiera ciepło z gruntu, powietrza lub wody i następnie przekazuje je do instalacji domowej. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Zimą pompy ciepła ogrzewają, zapewniając bardzo dobrą wydajność, latem zaś mogą działać jak klimatyzator i schładzać pomieszczenia. Podobnie jak instalacje fotowoltaiczne są wyjątkowo tanie w eksploatacji, pozwalając radykalnie obniżać rachunki za energię. Ogrzewanie domów z wykorzystaniem pomp ciepła ogranicza ponadto emisję CO2 oraz smogu, co jak wiadomo, staje się aktualnie coraz bardziej znaczącym problemem w naszym kraju. Dlatego jest to nie tylko rozwiązanie korzystne dla domowników, ale również dla środowiska naturalnego i innych ludzi.

Dlaczego warto zdecydować się na pompę ciepła?

Pompa ciepła to przede wszystkim korzyści finansowe. Zakup i montaż urządzenia to jednorazowy wydatek, który następnie procentuje przez wiele lat. Nie bez znaczenia są też korzyści dla środowiska związane z wykorzystaniem tego rodzaju ogrzewania bazującego na źródłach odnawialnych. Nasza oferta obejmuje różnorodne pompy ciepła przystosowane do dowolnego zastosowania. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji centralnego ogrzewania i pomp ciepła uzyskacie Państwo, kontaktując się z naszą firmą za pomocą formularza.